Koncert Kacpra Nowickiego już wkrótce!

4 1 927

Koncert Kacpra Nowickiego już wkrótce! 

To będzie wielkie wydarzenie muzyczne! W niedzielę 30 sierpnia o godz. 19:00 w MDK w Makowie odbędzie się koncert Kacpra Nowickiego. Kacprowi towarzyszyć będą Maciej Komorowski – jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce oraz Michał Gębarowski – najlepszy gitarzysta wśród wszystkich prawników. Dodajmy, że sam Kacper, naszym zdaniem, jest artystą formatu co najmniej krajowego.

Kacper o sobie:
Jestem Kacper, mam dwadzieścia kilka lat, urodziłem się i mieszkam w Makowie Mazowieckim. Nie potrafię określić jaką muzykę gram i śpiewam. Opowiadając o tym, co przez ostatnie lata działo się wokół mnie, posługuję się gitarą, głosem i swoim niezbyt wyszukanym słownictwem, co w jakimś stopniu wrzuca mnie do szufladki „singer&songwriter”, choć uważam, że to zbyt górnolotne określenie.
Przez lata byłem perkusistą zespołu Carol Markovsky, dla którego napisałem m.in. „Kartonową Głowę”. W pewnym momencie poczułem, że to nie dla mnie.
Moje największe inspiracje muzyczne, wśród których królują Neil Young, The Doors i Mazzy Star, przywiodły mnie na obecną ścieżkę, którą zamierzam długo podążać. Czasami w mojej głowie wszystko się komplikuje, gdy przypominam sobie, że niezmiernie „jaram się” również muzyką celtycką, tradycyjnymi pieśniami kurpiowskimi, latami 80 czy też muzyką, której nie sposób wrzucić do żadnej z istniejących kategorii.
Efektem tych wielu sprzeczności jest moja twórczość. Na pewno bezpośrednia i na pewno prosta.
W tej muzycznej podróży towarzyszą mi Maciej Komorowski – jeden z najlepszych gitarzystów w kraju oraz Michał Gębarowski – najlepszy gitarzysta wśród wszystkich prawników.
Serdecznie zapraszam na koncert! 30 sierpnia, 19:00, eMDeK w Makowie Mazowieckim. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

4 Komentarze
 1. Fetka mówi

  Rzepolenie będzie. Znowu po znajomościach. Dzieciaku, nie pal tyle trawki bo Ci na zdrowie nie idzie.
  Albo bratu nic nie podjadaj.

  1. Kacper mówi

   Dobry pomysł z tym rzępoleniem, chwytliwe. Będę tak nazywać swoje koncerty. Dziękuję i pozdrawiam!

 2. alliksle mówi

  To będzie piękny koncert! Nie mogę się doczekać!

 3. zuzka mówi

  Powiedzcie proszę że już po

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej