Koncert Kacpra Nowickiego już wkrótce!

4 3 673

Koncert Kacpra Nowickiego już wkrótce! 

To będzie wielkie wydarzenie muzyczne! W niedzielę 30 sierpnia o godz. 19:00 w MDK w Makowie odbędzie się koncert Kacpra Nowickiego. Kacprowi towarzyszyć będą Maciej Komorowski – jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce oraz Michał Gębarowski – najlepszy gitarzysta wśród wszystkich prawników. Dodajmy, że sam Kacper, naszym zdaniem, jest artystą formatu co najmniej krajowego.

Kacper o sobie:
Jestem Kacper, mam dwadzieścia kilka lat, urodziłem się i mieszkam w Makowie Mazowieckim. Nie potrafię określić jaką muzykę gram i śpiewam. Opowiadając o tym, co przez ostatnie lata działo się wokół mnie, posługuję się gitarą, głosem i swoim niezbyt wyszukanym słownictwem, co w jakimś stopniu wrzuca mnie do szufladki „singer&songwriter”, choć uważam, że to zbyt górnolotne określenie.
Przez lata byłem perkusistą zespołu Carol Markovsky, dla którego napisałem m.in. „Kartonową Głowę”. W pewnym momencie poczułem, że to nie dla mnie.
Moje największe inspiracje muzyczne, wśród których królują Neil Young, The Doors i Mazzy Star, przywiodły mnie na obecną ścieżkę, którą zamierzam długo podążać. Czasami w mojej głowie wszystko się komplikuje, gdy przypominam sobie, że niezmiernie „jaram się” również muzyką celtycką, tradycyjnymi pieśniami kurpiowskimi, latami 80 czy też muzyką, której nie sposób wrzucić do żadnej z istniejących kategorii.
Efektem tych wielu sprzeczności jest moja twórczość. Na pewno bezpośrednia i na pewno prosta.
W tej muzycznej podróży towarzyszą mi Maciej Komorowski – jeden z najlepszych gitarzystów w kraju oraz Michał Gębarowski – najlepszy gitarzysta wśród wszystkich prawników.
Serdecznie zapraszam na koncert! 30 sierpnia, 19:00, eMDeK w Makowie Mazowieckim. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Fetka mówi

  Rzepolenie będzie. Znowu po znajomościach. Dzieciaku, nie pal tyle trawki bo Ci na zdrowie nie idzie.
  Albo bratu nic nie podjadaj.

  1. Kacper mówi

   Dobry pomysł z tym rzępoleniem, chwytliwe. Będę tak nazywać swoje koncerty. Dziękuję i pozdrawiam!

 2. alliksle mówi

  To będzie piękny koncert! Nie mogę się doczekać!

 3. zuzka mówi

  Powiedzcie proszę że już po

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej