Huragan zmiótł Makowiankę – 100 zdjęć w galerii

5 744

Porażką na własnym stadionie nasi piłkarze zadebiutowali w IV lidze. Mecz Makowianka – Huragan Wołomin zakończył się wynikiem 1:4. Goście grali lepiej, honorowa bramka dla naszych padła w ostatnich sekundach meczu.

Ubiegłoroczny lider ligi, Huragan Wołomin, okazał się wczoraj przeszkodą nie do pokonania dla naszych piłkarzy. Goście grali lepiej, nie dopuszczali piłkarzy Makowianki pod własną bramkę. Gra przez większość czasu toczyła się na naszej połowie. Piłkarze z Wołomina bezlitośnie wykorzystywali sytuacje do zdobycia bramki.

Nasi piłkarze walczyli zacięcie i do końca nie tracili ducha. Honorową bramkę zdobyli w ostatnich sekundach meczu.

Ducha nie tracili też kibice Makowianki zagrzewając naszych piłkarzy do walki o jak najlepszy rezultat.

W przerwie meczu odbyło się losowanie czterech koszulek i dwóch voucherów do pizzerii Santorini – było to nagrody dla tych, którzy wykupili wejściówki na mecz.

Na zdjęciach: Makowianka – Huragan Wołomin, Maków Maz. 14,08.2019 r.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.