Radni uchwalili drastyczną podwyżkę opłat za śmieci
Od nowego roku dostaniemy mocno po kieszeni. Radni uchwalili drastyczną podwyżkę opłat za śmieci. Dzisiaj, 13 grudnia, w czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni uchwalili drastyczną podwyżkę opłat za śmieci. Od nowego roku za śmieci segregowane zapłacimy 19 zł, za zmieszane dwa razy drożej – 38 zł. Za podwyższeniem stawek było 13 radnych. Radny Mróz był […]