Poniedziałek, 21 Maja 2018 - Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Zapowiada się pełen atrakcji Dzień Dziecka 2018

W tym roku Międzynarodowy Dzień Dziecka będziemy świętować w Makowie na 4 dni przed terminem – w niedzielę 27. maja w samo południe nad zalewem.
- Zapraszamy dzieci i rodziców na moc atrakcji 27 maja o godzinie 12:00 – powiedziała nam Alicja Prejs, kierownik Wydział Rozwoju Gospodarczego, Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji. - Dzień Dziecka będą mieli okazję świętować wszyscy, którzy przyjdą nad Zalew. Zarówno Ci młodsi, jak i nieco starsi znajdą rozrywkę dla siebie. Na dzieci będą czekały dmuchane zjeżdżalnie, quady i malowanie twarzy. Uczestnicy znajdą się w krainie plastyki, wideogracza oraz krainie klocków lego i klocków drewnianych. Przy okazji będzie można skosztować waty cukrowej, popcornu oraz kuchni naleśnikowej. Nad Zalewem odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu Odlotowy MAKÓW.
Dołączamy się do zaproszenia. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam dopisywać. Przy okazji przypominamy, że święto to zostało ustanowione 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Na zdjęciach: dzieci w czasie ubiegłorocznych Dni Makowa, 9. czerwca 2017 roku.
2018-05-17 15:48 492 Dzień Dziecka;

Komentarze

~Anonimowy Filmowiec

Pewnie przydałby się jakiś filmowiec, który nagra relacje;)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny.