Niedziela, 18 Marca 2018 - Cyryla, Edwarda, Boguchwaly

Wiceburmistrz Gadomski składa dymisję

Na dzisiejszej Sesji Rady Miasta Makowa Mazowieckiego zastępca burmistrza Lech Gadomski złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. W wystąpieniu przed Radą Miejską przeprosił za swoje zachowanie i i oddał się do dyspozycji burmistrza. Czekamy na decyzję Tadeusza Ciaka dotyczącą przyjęcia dymisji.

Powodem dymisji jest zdarzenie o którym pisaliśmy w artykule https://makowonline.pl/zastepca-burmistrza-makowa-potracil-kobiete-byl-pod-wplywem-alkoholu,a1574


2017-12-28 16:39 6055

Komentarze

~bogdan65

Na stronie Tygodnika Makowskiego też już jest - http://tygodnikmakowski.pl/aktualnosc-7999-to_brak_profesjonalizmu.html

~Jacek Balcerzak

Ciekawe kiedy tu o tym napisza - http://www.to.com.pl/wiadomosci/a/makow-maz-prezes-spolki-juma-odwolany-zastapil-go-byly-wiceburmistrz-miasta,12896019/ ?

~Andy43

Nie interesuje nas skrucha Pana zastępcy. Tej kobiety nie potrącił celowo, ale z premedytacją wsiadł za kółko. W związku z tym powinien wylecieć na zbity pysk z urzędu. Koniec i kropka. Nie może być przyzwolenia na jazdę po alkoholu.

~Jacek

Nie popieram tej władzy i popierać nie będę, jeżeli dalej będą prowadzić tak fatalną politykę finansową , która będzie skupiała się jedynie do grabieży środków publicznych... W magistracie nie ma osoby, która by we właściwy sposób prowadziła racjonalną gospodarkę i zarządzanie finansami. Istnieją możliwości pozyskania pieniędzy w inny sposób, niż tylko dotacje i subwencje. Mam tu na myśli w szczególności prowadzenie działań zmierzających do tego, by miasto poprzez odrębne spółki "wytwarzało pieniądze". Nie jest rzeczą nad wyraz umiejętną, zaciągnięcie kolejnego kredytu. Rozważnym postępowaniem, było by prowadzenie własnych projektów biznesowych zmierzających do zarabiania pieniędzy dla Makowa. Są takie możliwości i przy umiejętnym zarządzaniu można i należało by je wprowadzić w życie. Jednakże zauważyć należy, że w chwili obecnej działania władzy, są nastawione typowo na wciąganie kasy miejskiej do swojej kieszeni - w rozmiarach nieprzyzwoitych. To nigdy nie było i nigdy nie będzie dobrze postrzegane przez społeczeństwo. Radziłbym w tej płaszczyźnie dokonać ostrej korekty. Jeśli chodzi o wiceburmistrza Gadomskiego i wypadek z jego udziałem, to zalecam zachowanie wstrzemięźliwości w ostrym hejtowaniu, bo sam miałem różne nieprzyjemne doświadczenia życiowe, Przyznam, że czasem też działam impulsywnie, nie przemyślanie i emocjonalnie dlatego wiem, że czasem człowiek w sposób nieumyślny może sprowadzić na siebie nieszczęście i krytykę. Nie bronię i nie usprawiedliwiam jego zachowania w tym zakresie. Proszę mi też nie przypisywać, jakiejś szczególnej sympatii do zastępcy, bo od dłuższego czasu nasza znajomość między nami, nie jest nadzwyczaj miła. W mojej ocenie Gadomski, na pewno nie potrącił tej kobitki celowo. To mądry facet, który ma swoje słabości i wady. Nie podoba mi się wiele rzeczy w jego postępowaniu, nie podoba mi się często, również jego podejście i arogancja do ludzi , nie podobają mi się różne fragmenty jego życiorysu ale myślę, że skoro opisał zdarzenie i się publicznie wytłumaczył dziś na sesji ze wszystkiego, wyrażając jednocześnie skruchę, to należy mu to wybaczyć i powinien dostać od Tadka jeszcze jedną szansę i kredyt zaufania. Myślę, że ta cała sytuacja nauczyła go pokory i samokrytyki. Wszak i tak poniesie osobistą odpowiedzialność za zdarzenie do którego się w sposób bezpośredni przyczynił. A nie sposób w tym miejscu nie zaakcentować i nie zauważyć, że pojawiły się nowe okoliczności, które stwarzają zagrożenie w prawidłowej realizacji projektu dot. rewitalizacji Rynku i one wymagają dodatkowego zaangażowania na wielu płaszczyznach, z którym sam Tadek może sobie nie poradzić, dlatego uważam j/w. i na miejscu Ciaka nie przyjąłbym tej dymisji ! Pozdrawiam !

~młods

~Roman z Makowa To zabawne, wielki informatyku, patrząc na to, że aktualnie siedzę w Białymstoku. IP też ci to powiedziało? Według ciebie płacą ludziom z całej Polski, by weszli na małą stronkę i komentowali? Niezła paranoja w twojej głowie.

~Roman z Makowa

Widzę że jak wejdzie się na logi strony to wszystkie pochlebne komentarze pisane są z jednego IP komputera w ciągu 30 minut brawo!

~koniu

Czyli taczkę czas podstawić i na bruk.

~Nikin

Obydwaj burmistrzowie do wymiany ! Ale znając życie to i jeden i drugi nie puści się intratnych posadek. Panowie, miejcie trochę honoru i samokrytyki !

~Fejki

On się sprawdzał w tepieniu ludzi! Tu macie rację, burmistrz musi przyjąć dymisję bo inaczej osmieszy się do tego przymusowa terapia dla Lecha G. w ośrodku uzależnień od alkoholu. Cały Maków huczy, że to nie pierwszy raz jazda po alkoholu.

~malwina

Jesli by byl taki do niczego to nikt by go nie wzi na zastpce Cale zycie piastowal wysokie stolki to chyba musial sie sprawdzac

~Robert

oczywiscie ze sie sprawdzal. kazdy moze miec inne zdanie na jego temat.

~stars

~młods...W czym się v-ce burmistrz sprawdzał? Może Ty wiesz czego ja nie wiem? Wytrwałości...w czym?

~młods

Pan naprawdę się sprawdzał na tym stanowisku. Szkoda, że alkohol wygrał, oby ten ostatni raz. Życzę Panu wytrwałości i całkowicie nowego roku!

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny.