Niedziela, 18 Marca 2018 - Cyryla, Edwarda, Boguchwaly

Repertuar Kina MAZOWSZE od 16 marca

JASKINIOWIEC

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy
Produkcja: Wlk. Brytania, Francja
Czas: 89 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING
 
16 - 19 marca godz: 15:00


Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-44988


CUDOWNY CHŁOPAK

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły" dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Gatunek: Dramat, Familijny
Produkcja: USA, Hong Kong
Czas: 113 min.
Sugerowany wiek: 7 lat

2D, Dubbing

12 - 14 marca godz: 17:00

Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+2+polski-44869PITBULL. OSTATNI PIES


Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Gatunek: Kryminalny, Akcja
Produkcja: Polska
Czas: 135 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D
 
16 - 21 marca godz: 17:00 / 19:30
23 - 28 marca godz: 17:00 / 19:30

Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-45135

2018-03-12 13:38 113

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny.