Poniedziałek, 21 Maja 2018 - Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Piłkarski turniej o puchar komendanta policji

Już po raz trzeci odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim i Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów. Turniej odbył się w sobotę 25 lutego w powiatowej hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Makowie.

W tegorocznym turnieju udział wzięło 8 drużyn. Zawodnicy reprezentowali Komendy Powiatowe Policji w Ciechanowie, Mławie, Makowie Mazowieckim, Przasnyszu, Straż Pożarną w Makowie Mazowieckim, Nadleśnictwo Przasnysz, Zakład Karny Przytuły Stare, oraz lokalnych przedsiębiorców.

Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna przedsiębiorców zdobywając główna nagrodę – puchar Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim i Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Makowie. Trzecie miejsce Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu.

Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Krystian Szaraniec. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Tomasz Szymborski, a Królem Strzelców został Patryk Pawłowski. Wyróżnienie otrzymała również jedyna kobieta Turnieju, która reprezentowała Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Makowie

2017-02-27 11:18 2307 turniej piłki halowej, Komenda Powiatowa Policji

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny.