Czwartek, 19 Kwietnia 2018 - Adolfa, Tymona, Leona

Pewne zwycięstwo Makowianki nad Żbikiem Nasielsk

Przy pięknej wiosennej pogodzie rozegrany został mecz pomiędzy Makowianką a Żbikiem Nasielsk. Spotkanie miało emocjonujący przebieg, szkoda tylko że sędzia musiał sięgać po żółtą i czerwoną kartkę dla zawodników gości, którzy kończyli mecz w dziesiątkę.

Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła już w 5. minucie meczu z rzutu karnego.  Nie załamało to jednak gości, którzy w 16. minucie po fatalnym błędzie Gorzocha i celnym strzale Kamila Stańczaka, wyrównali na 1:1.  Makowianka ruszyła do ataku i już w 27. minucie po strzale Pawła Dorockiego było 2:1. Na 6 minut przed końcem , w 39. minucie meczu Maciej Traczewski podwyższył wynik na 3:1 dla Makowianki. Wydawało się, że już po meczu, gdy w 43. minucie spotkania po celnym strzale Kamila Stańczaka doprowadzili wynik do stanu 3:2.

Po przerwie nasi zawodnicy ostro ruszyli do ataku. Przyniosło to szybki efekt, w 55. minucie Maciej Traczewski strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu, ustalając wynik na 4:2 dla Makowianki.

Później gra siadła, do głosu doszły emocje, ostudzone przez sędziego najpierw żółtą, później czerwoną kartką dla gości.

Składy drużyn:

Makowianka: Grzegorz Gorzoch, Tomasz Grabowski, Kamil Bukowski, Kamil Pustoła, Marcin Ciak, Krzysztof Pustoła, Maciej Traczewski, Marek Piątek, Tomasz Urbański, Paweł Dorocki, Michał Złotkowski.

Żbik Nasielsk: Rafał Wieczorkowski, Filip Adamski, Mikołaj Adamski, Mariusz Chmielewski, Cezariusz Prusinowski, Marcin Świderski, Sebastian Chmielewski, Rafał Załoga, Mateusz Bramowicz, Sławomir Stańczak, Damian Załoga.

2018-04-14 20:51 742 Makowianka; mecz; piłka nożna; Żbik Nasielsk