Niedziela, 18 Marca 2018 - Cyryla, Edwarda, Boguchwaly

Od dziś trudniej zaparkować pod szpitalem

Trudniej zaparkować pod szpitalem – rozpoczął się remont nawierzchni

W poniedziałek 12 marca rozpoczął się remont nawierzchni na parkingu pod makowskim szpitalem. Na czas remontu zmniejszyła się liczba miejsc do zaparkowania. Odwiedzający szpital kierowcy muszą liczyć się z tym, że niełatwo będzie znaleźć wolne miejsce.

Renowacja polega na ułożeniu kostki brukowej. Nie zmieni się powierzchnia parkingu – 2 420 m kw., będzie jednak równiej i bardziej estetycznie.

Do ogłoszonego w lutym przetargu na wykonanie renowacji zgłosiło się  trzech potencjalnych wykonawców, Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma UNI HUD z Nowego Skaszewa w gminie Gzy. – Dopiero zaczęliśmy, trudno więc mówić o terminie zakończenia prac – powiedział Tomasz Paradowski, właściciel UNI HUD. – Wiele zależy od pogody. Dzisiaj nam sprzyja, ale synoptycy zapowiadają powrót mrozów. Chcielibyśmy zakończyć prace na Święta Wielkanocne, tak żeby utrudnienia dla odwiedzjących szpital trwały jak najkrócej. Mam nadzieję, że nam się to uda.

Remont rozpoczął się od większej, położonej po lewej stronie (patrząc od wjazdu) części parkingu. Jest ona odgrodzona taśmą od czynnej części parkingu. W związku z tym po pobraniu biletu wjeżdżamy na parking drogą wyjazdową. Ze znalezieniem wolnego miejsca jest jednak duży problem. Wybierając się do którejś z przychodni, czy też z wizytą do szpitala powinniśmy zarezerwować sobie więcej czasu, potrzebnego na zaparkowanie pojazdu.

2018-03-12 18:56 928 szpital; parking; remont; UNI HUD

Komentarze

~Walery

Całkiem możliwe. Jeśli będą to nie na wiele rowerów.

~Paulina c.

Czy planowane są stojaki dla rowerów?

Dodaj komentarz

Twój mail będzie niewidoczny.