Poniedziałek, 19 Luty 2018 - Arnolda, Konrada, Marcelego

CARPATHIA KARATE CUP - 3 MEDALE DLA MKKK SHINKYOKUSHIN

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy SYSTEM. W dniu dzisiejszym (27.01.2018) odbyła się kolejna edycja tych zawodów, na których startowało ponad 600-set karateków z całej Europy. Wśród nich byli oczywiście zawodnicy MKKK Shinkyokushin w składzie: Natalia Nalewajk (Kadzidło), Kinga Kot (Różan), Weronika Czajka (Różan) i  Krzysztof Modzelewski (Różan, LO Maków Maz.).

Weronika Czajka zdobyła II miejsce. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość przeciwniczki. Kinga Kot stanęła dziś na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę  z zawodniczką z  Katowic. W  walce o wejście do finału walczyła z  reprezentantką Węgier, aktualną Mistrzynią Europy. Niestety ta przeszkoda okazała się zbyt duża i Kinga zajęła ostatecznie III miejsce. To samo miejsce zajął również Krzysztof Modzelewski. Wygrana przez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy. Natalia Nalewajk po bardzo wyrównanej walce z Białorusinką przegrała nie jednogłośną decyzją sędziów, przez co nie udało się jej awansować do strefy medalowej. Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i  determinację. Każdy  z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i  konkurować z  najlepszymi zawodnikami z całej Europy.

Opiekunem naszych zawodników szkolonych przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca, była sempai Kinga Przybyłek. OSU !!!

Źródło: MKKK Shinkyokushin
2018-02-08 09:22 239 karate, CARPATHIA CUP, zawody, medale