Repertuar Kina MAZOWSZE od 24 Lutego

NA TWOIM MIEJSCU

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Czas: 103 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

24-27 lutego godz: 17:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=KpUg1OuqNu4


M3GAN

Gemma jest znakomitą programistką w firmie produkującej zabawki. Jej nowym zadaniem jest opracowanie lalki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. I tak właśnie powstanie lalka-M3GAN. Realistyczna zabawka zostanie zaprogramowaną jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Gemma niespodziewanie musi zaopiekować się swoją osieroconą siostrzenicą. Postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN. Decyzja ta przyniesie niewyobrażalne konsekwencje.

Gatunek: Science-Fiction, Horror
Produkcja: USA
Czas: 102 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

24-27 lutego godz: 19:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=zJWC3h0x1WkZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

Gatunek: Animowany, Fantasy, Familijny
Produkcja: Niemcy, Wielka Brytania
Czas: 94 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

25 lutego godz: 15:00 – Kino Przyjazne Sensorycznie

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=xjn9VcD7Smk

repertuar kino mazowsze
Komentarze (0)
Skomentuj