Repertuar Kina MAZOWSZE od 23 KWIETNIA

ZA DUŻY NA BAJKI 2

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?              

Gatunek: Familijny, Obyczajowy
Produkcja: Polska
Czas: 95 min
Sugerowany wiek: 7 lat

2D

23 kwietnia godz: 17:00

Kup bilet na: https://www.bilety24.pl/kino/1485-za-duzy-na-bajki-2-104097?id=580675

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=9dskes_nLXY


BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE           

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” to długo oczekiwany pierwszy film fabularny o muzycznej ikonie, wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson, uznaną artystkę wizualną i reżyserkę („Pięćdziesiąt twarzy Greya”), został wyprodukowany przez STUDIOCANAL oraz Monumental Pictures, przy pełnym wsparciu wytwórni muzycznych Universal Music Group oraz SONY Music Publishing. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” przedstawia pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując jej młodzieńcze lata w Londynie oraz drogę do światowej sławy.              

Gatunek: Biograficzny
Produkcja: Wielka Brytania, USA
Czas: 122 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

26-29 kwietnia godz: 17:00

Kup bilet na: https://www.bilety24.pl/kino/1485-back-to-black-historia-amy-winehouse-103856?id=579616

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=k0_jTNxzGWcOMEN: POCZĄTEK           

Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego.              

Gatunek: Horror
Produkcja: USA, Włochy
Czas: 120 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

26-29 kwietnia godz: 19:30

Kup bilet na: https://www.bilety24.pl/kino/1485-omen-poczatek-103857?id=579617

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=aigIacE3A_E

repertuar kino mazowsze
Komentarze (0)
Skomentuj