Repertuar Kina MAZOWSZE od 19 MAJA

STRAŻNICY GALAKTYKI: VOLUME 3

W „Strażnikach Galaktyki vol. 3” Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Szanowni Państwo
W filmie „STRAŻNICY GALAKTYKI: VOLUME 3” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło
i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Informacja dystrybutora filmu Disney

Gatunek: Akcja, Science-Fiction
Produkcja: USA
Czas: 150 min
Sugerowany wiek: 13 lat

2D, DUBBING, NAPISY

19-22 maja godz: 17:00 DUBBING
26-27 maja godz: 20:00 NAPISY
29 maja godz: 20:00 NAPISY


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ZyNtQvP6Bac


KONSEKRACJA

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę. Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę.

Gatunek: Horror
Produkcja: Wielka Brytania, USA
Czas: 91 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

19-22 maja godz: 20:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=I1VsP2dOxrk

KICIA KOCIA MÓWI: DZIEŃ DOBRY!

Historie przedstawiane w „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat. Nie zabraknie wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło! Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.

Gatunek: Animowany
Produkcja: Polska
Czas: 45 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

20 maja godz: 15:00 – KINO PRZYJAZNE SENSORYCZNIE

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=2SAkCM_XrvA&feature=youtu.be

repertuar kino mazowsze
Komentarze (0)
Skomentuj