Repertuar Kina MAZOWSZE od 19 KWIETNIA

ZAGADKA KLARY MUU
Zagadka muuusi być rozwiązana! Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?             

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: Norwegia
Czas: 70 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

19 kwietnia godz: 17:00
20 kwietnia godz: 15:00 – Kino Przyjazne Sensorycznie
21-22 kwietnia godz: 17:00


Kup bilet na https://www.bilety24.pl/kino/1485-zagadka-klary-muu-103854?id=579607

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Ao-8QQYZ3sw


STREFA INTERESÓW           

Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwig próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu. Czy można urządzić sobie raj w cieniu cudzego piekła? Rudolf wraz z żoną Hedwig oraz czwórką dzieci i psem mieszkają w przestronnym domu z wypielęgnowanym ogrodem i szklarnią. Celebrują rodzinne obiady, marzą o wakacjach we Włoszech. W weekendy lubią pływać kajakami lub spacerować po lesie. Jednak zza ścian ich domu często dobiegają rozpaczliwe krzyki, ponieważ Rudolf Höss jest komendantem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. „Strefa interesów” to jeden z najgłośniejszych filmów ostatniego roku, nominowana do Oscarów i nagrodzona Grand Prix w Cannes polska koprodukcja wyreżyserowana przez Jonathana Glazera. To porażające studium banalności zła, w którym nigdy nie jesteśmy świadkami ludobójstwa ani obozowej rzeczywistości.             

Gatunek: Dramat
Produkcja: Wielka Brytania, Polska, USA
Czas: 105 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

19 kwietnia godz: 18:30
20 kwietnia godz: 17:00
21-22 kwietnia godz: 18:30


Kup bilet na https://www.bilety24.pl/kino/1485-strefa-interesow-103855?id=579608

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=gMSyx8GNsHc


ZA DUŻY NA BAJKI 2

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?             

Gatunek: Familijny, Obyczajowy
Produkcja: Polska
Czas: 95 min
Sugerowany wiek: 7 lat

2D

23 kwietnia godz: 17:00

Kup bilet na https://www.bilety24.pl/kino/1485-za-duzy-na-bajki-2-104097?id=580675

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=9dskes_nLXY

repertuar kino mazowsze
Komentarze (0)
Skomentuj