Repertuar Kina MAZOWSZE od 10 MARCA

ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton), będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe. Reżyserem filmu jest Peyton Reed, producentami zostali Kevin Feige i Stephen Broussard, a w rolę Kanga wciela się Jonathan Majors.

***UWAGA*** Film zawiera sekwencje z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło. ***

Gatunek: Akcja, Science-Fiction
Produkcja: USA
Czas: 125 min.
Sugerowany wiek: 13 lat

2D, DUBBING

10-13 marca godz: 17:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=gt0VHe2Eli0


PLAN NA MIŁOŚĆ

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróż z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Wielka Brytania
Czas: 100 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

10-13 marca godz: 19:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DKBShDpD73g

repertuar kino mazowsze
Komentarze (0)
Skomentuj