Dzień Ojca 2023 – zobacz, co możesz podarować tacie

Wybierając prezenty dla bliskich osób, warto skupić się na tym, aby były nie tylko piękne, ale również praktyczne, a nawet nieco humorystyczne. Zbliżający się Dzień Ojca to świetna okazja, aby pomyśleć o prezencie, jakiego na pewno jeszcze nie miał!

Dlaczego warto postawić na prezent „z jajem”? 

Rodziny, których członkowie potrafią wspólnie śmiać się i żartować z siebie nawzajem, cieszą się bardzo dobrymi relacjami, a nawet wydają się być silniejsze względem wszelkich przeciwności losu. Dlatego właśnie prezent na Dzień Ojca nie musi być poważny! Wręczając tacie coś o zabawniejszym charakterze, na przykład koszulkę z własnym nadrukiem, można pokazać mu, że jest dla nas ważny, ale równocześnie, że zależy nam na tym, aby zawsze dopisywał mu dobry humor. Należy jednak pamiętać, że prezenty nie mogą być ośmieszające! 

Klasyczne prezenty na Dzień Ojca 

Bardzo trudno jest kupić tacie od dzieci coś wyjątkowego – niskobudżetowego, a jednocześnie przydatnego i z wyjątkowym przesłaniem. W tym przypadku nie sprawdzą się klasyczne kwiatki i bombonierka, więc trzeba wymyślić coś oryginalnego. Skrzynka z narzędziami, ulubiony tort, a może butelka dobrego alkoholu? Znając swojego tatę z pewnością wybierzesz coś, co naprawdę sprawi mu przyjemność, z puli „prezentów, które nigdy nie wychodzą z mody”. A może lepiej postawić na coś oryginalnego? 

Koszulki z własnym nadrukiem – postaw na coś ekstra! 

Coraz częściej dzieci decydują się sprawić tacie niedrogi, ale bardzo sentymentalny upominek w postaci koszulki z własnym nadrukiem, zaprojektowanym przez generator lub prosty program graficzny w domowym zaciszu. Może to być na przykład napis „fantastyczny tata” lub inny, którym zechcecie uhonorować swojego rodziciela. A może postawicie na własny nadruk w postaci mema, przy którym od razu pomyśleliście o swoim tacie? Świetnym pomysłem może być też stworzenie go samodzielnie albo umieszczenie na koszulce jego zdjęcia w ciekawej sytuacji. W Dzień Ojca 2023 spróbuj nowoczesnego podarunku! 

Dlaczego akurat koszulki? 

Klasyczny T-shirt to ulubiony element stroju każdego mężczyzny, towarzyszący mu codziennie – w pracy, przy domowych czynnościach, w chwilach wypoczynku, a nawet podczas snu. Wybierając wysokiej jakości koszulki i dodając do nich własny nadruk stworzony odpowiednią techniką druku, możesz sprawić tacie niedrogi ciuch, w którym będzie on chodził tym chętniej, że dostał, go od własnych dzieci. Będzie nie tylko wyglądał, ale też czuł się oryginalnie, a wszyscy dookoła będą widzieli, że ma wyjątkowe dzieci! 

Jak zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem? 

Przede wszystkim znajdź drukarnię, która oferuje usługi online – tak będzie szybciej i wygodniej. T-Druk to miejsce, do którego możesz wysłać własny projekt nadruku, jeśli potrafisz taki zrobić lub podsunąć grafikowi wskazówki, a on wykona go dla Ciebie. Obrazek lub napis zostanie wykonany na koszulce metodą druku UV, DTG, flock-flex czy eco-solvent. Nie wiesz, jaką wybrać? Zdaj się na naszych pracowników – podpowiedzą, jaka technika będzie odpowiednia dla danej grafiki i tkaniny! 

Komentarze (0)
Skomentuj